رسانه‌های روسیه خبر دادند یک فروند هواپیمای مسافربری-تجاری با ۲۲ سرنشین از جمله ۲۰ چترباز و ۲ خدمه در شهر «منزلینسک» سقوط کرده و دست‌کم ۲۰ نفر کشته شده‌اند. منبع: فارس

دو سگ بالغ ژرمن شپرد در وسط خیابان به یک مرد حمله کردند. این حمله بعد از آن صورت گرفت که این مرد به سمت صاحب این دو سگ، آجر پرتاب نمود. ویدیویی از این اتفاق را ببینید. منبع: خبر آنلاین

ویدویی که دوربین مدار بسته یک ساختمان در محل وقوع حادثه سرق گوشی هوشمندی که توسط ۴ سارق طراحی و اجراشده بود را ببینید.منبع:خبرفوری

حوادث رکنا: جواد خیابانی داغدار شد.

حوادث رکنا: شهرداری نیویورک در پی بارش باران شدید و جاری شدن سیل در خیابان های این شهر، حالت فوق العاده اعلام کرد

گروه عدالت علی اقدام به هک دوربین زندان اوین کرده است. در نتیجه این اقدام تصاویری منتشر شده که مسئولان سازمان زندان‌ها را به عذرخواهی واداشته است

حوادث رکنا: بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی و تراکتور سازی تبریز به جرم مصرف مشروبات الکلی در روز تاسوعای حسینی بازداشت شدند.

وزارت خدمات اورژانسی روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که یک بالگرد می‌– ۸ این کشور درحالی که ۱۳ جهانگرد به همراه داشته است در شرق روسیه در منطقه کامچاتکا به داخل دریاچه "کوریل" سقوط کرده است.

مدیرکل بحران استانداری تهران به زلزله‌ای که لحظاتی با قدرت ۳.۹ ریشتر شرق تهران را لرزاند اشاره کرد و گفت که این زلزله خسارتی مالی و جانی نداشت.

حوادث رکنا: مرد 70 ساله مشهدی به اتهام قتل زنش اعدام شد.

تصاویر و ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از انفجاری بزرگ در ۳۰ کیلومتری آب‌های ساحلی جمهوری آذربایجان در دریای خزر خبر می‌دهد. وزارت محیط زیست و ذخایر طبیعی و مرکز زلزله شناسی جمهوری آذربایجان اما در گزارشی دلیل انفجار در دریای خزر را بروز فوران آتش فشان اعلام کردند .

حوادث رکنا : مهری نبی‌نژاد که مدتی قبل به‌همراه همسر و دو فرزندش تصمیم گرفتند شهرستان سردشت را به‌مقصد اروپا ترک کنند، در این مسیر پر مخاطره جان خود را از دست داد.

ه گزارش رکنا، ‌یک تراژدی تلخ دیگه از مهاجران ایرانی: رسانه‌های ‎کرد خبر دادند که مهری نبی زاده در پیاده روی از مرز ‎ترکیه به ‎یونان از شدت خستگی و ضعف دچار ایست قلبی شده و همسر او سردار ابراهیم‌نژاد ۲ساعت او را کول گرفته و گریه کنان با دو دختر خردسال ۴ و ۷ ساله جنگل را پیمودن تا به پلیس برسند

حوادث رکنا: آقای وکیل به جرم تجاوز به 6 موکلش بازداشت شد. زنان گفتند در دفتر کار وکیل تنها بودیم!

ایران نوشت:مرد جوان که به دختر دانش آموزی تجاوز کرده بود، در شعبه 7 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به اعدام محکوم شد.

حوادث رکنا : مادر جوان پس از قتل 2 کودکش با خوردن شیره تریاک سعی داشت به زندگی خود پایان دهد.

حوادث رکنا : جوان 31 ساله معروف به «کرکس موتورسوار» که با تشکیل باندی شش نفره، به کودکان و نوجوانان تعرض می کرد، سپیده دم امروز برای اجرای حکم اعدام پای چوبه دار رفت تا فرجام تبهکاری هایش، درس عبرتی برای دیگر مجرمان باشد.

رکنا: حکم پدر و مادر بابک خرمدین در پرونده قتل فرزندشان چیست؟ این سوال را فخرالدین جعفرزاده - رئیس سابق دادسرای جنایی تهران و از وکلای فعلی پرونده های قضایی کشور به رکنا پاسخ داد.

هفته گذشته دو کولبر کرد ایرانی در ترکیه مورد شکنجه قرار گرفتند. در حالی که یکی از این کولبرها به نام حسن کوچه لانو جان خود را از دست داد، کولبر دیگر بهنام صمدی در ایران تحت درمان قرار گرفته است.

زلزله زمین فاریاب کرمان را لرزاند.

دیگر عناوین