رکنا: مراسم ازدواج پر زرق و برق بهنوش بختیاری آن هم چند سال پس از زمان ازدواج، از جمله اتفاقات عجیب و غریبی بود که کمتر نظیر آن را دیده بودیم.

سانی که در دوره کودکی از محبت زیاد مادری برخوردار بوده اند در بزرگسالی بهتر می توانند از پس مشکلات و فشارهای روحی برآیند. محبت مادری در کودکی مهم است. کسانی که در دوره کودکی از محبت زیاد مادری برخوردار بوده اند در بزرگسالی بهتر می توانند از پس مشکلات و فشارهای روحی برآیند. محبت مادری نه تنها باعث کاهش فشار روحی می شود، بلکه کمک می کند که کودک به مهارت های بهتر در زندگی اجتماعی دست یابد. میزان محبت مادری در نوزادی می تواند گویای توانایی فرد در مقابله با اضطراب در ۳۰ سال بعد باشد.

واژه لطيف خانواده براي ذهن يادآور آرامش.حس مسئوليت پذيري.چالشهاي سرنوشت ساز.اعضاي خانواده.و عشق انسان به انسان مي باشد در جوامعي كه اصالت به يك زندگي تك نفره و كم مسئوليت و بطور معمول كم چالش داده مي شود ابتدا ما به يك ايده روبرو هستيم كه در آن راحت بودن القاء مي شود در اين الگوي ذهني جامعه از افرادي تشكيل ميشود كه هر فرد زماني كه بتواند نيازهاي مادي و معنوي فردي خودش را برآورده سازد به يك فرد ايد ه آل تبديل شده و جامعه از افرادي تشكيل ميشود كه فرد فرد آن به مدينه فاضله رسيده اند پس جامعه را هم توسعه يتفته تلقي مينمايند اين افراد در اين جانعه با مشكلات روز مره بسيار كمتري روبرو هستند و اصولا نيازي ندارند كه در مورد مسائلي بيرون از فرديت خودشان تفكر كنند ذهن اين چنين جامعه اي به مرور با مشكلاتي پيچيده تر از هر زماني مبتلا ميشود فرد ديگر نمي تواند دلايل مهمي براي اينكه چگونه مسير زندگي را با يك ضميمه اهميت دار بودن مسائل پيدا كند چون مسائل حول و حوش فرد به زودي يكنواخت و خطي شده و از ديدگاه همان فرد هم خسته كننده خواهد شد عينا مثل زماني كه در يك جاده كويري يكنواخت و مستقيم و طولاني در حال مسافرت از نقطه اي به نقطه ديگري هستيد در اين مثال شما قطغا با يك سفر خسته كننده و كسالت بار مواجه خواهيد بود و تنها مزيت ظاهري اين گونه سفرها راحتي و كم خطر بودن ميباشد درست مثل يك زدنگي تك نفره كه كم خطر و بدون دغدغه ادامه مي يابد

تحلیل آمار جمعیتی جهان نشان می دهد که رواج سقط براساس جنسیت نوزاد، جلوی تولد دستکم 23 میلیون دختر را در جهان گرفته است.