فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد. فریبا نادری یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد.

کرونا، برجام، آتش سوزی بیمارستانی در عراق و جنگ افغانستان از مهمترین عناوین روزنامه‌های امروز ایران هستند.

پژوهشی که از ۲ هزار فرد بزرگسال انگلیسی انجام شده نشان می‌دهد ۶۵ درصد از افراد از اینکه کسی در جمع تلفظ اشتباه آنان را اصلاح کند رنجیده‌خاطر می‌شوند؛ اما سؤال اینجاست که این تغییرات تلفظی از کجا سرچشمه گرفته‌اند؟

طبیعت یک درمانگر قوی برای همه انسان‌ها محسوب می‌شود. وجود گل‌های آپارتمانی در محیط زندگی ارتباط ما را با طبیعت حفظ می‌کند و مزایای بسیاری را برای سلامت جسم و روان ما به همراه خواهد داشت. در میان گیاهان آپارتمانی گیاهان غول پیکر یا درختان آپارتمانی بیش از گیاهان کوچک جثه می‌توانند تداعی کننده طبیعت خارج از منزل باشند.

رکنا: تست تشخیص شخصیت یکی از پرطرفدار ترین تست های روانشناسی است .اگر شما هم طرفدار آن هستید خواندن مطلب زیر را به شما توصیه می‌کنیم.

ایران نوشت:کلاغ‌های دزد که ساندویچ و غذای مشتریان رستوران را از آن‌ها می‌دزدند برای مردم آلاسکا دردسرساز شدند.

نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد ابرهای خاکستر و گاز که در عرض کمتر از چند دقیقه آسمان شهر پمپئی در روم باستان را فرا گرفته‌اند، باعث اصلی مرگ ساکنان آن بوده‌اند.

رکنا: شما فکر می‌کنید تحریریه یک رسانه حوادثی یک سال را چطور سپری می کند؟با تنش و خشونت ؟آفرین!صد در صد اشتباه فکر کردید!

جو بایدن برای نخستین بار به عنوان رئيس جمهوری آمریکا در یک پیام برای نوروز، فرا رسیدن این عید را شادباش گفت و تاکید کرد که آینده‌ای بهتر در راه است.

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:یک مرد آمریکایی که به دلیل مشکلات قلبی به وسیله اورژانس به بیمارستان منتقل شده بود به جای عمل آنژیوگرافی اورژانسی، سزارین شد.

عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه فرهنگ و هویت ایرانی امکان جمع‌بندی با مدرنیته را ندارد، یادآور شد: ایران وقتی وارد قرن چهاردهم هجری شمسی شد که به شدت ضعیف، تحقیر شده و فاقد عناصر قدرت بود و امروز در مقطعی وارد قرن پانزدهم می‌شود که قدرتمند است و مؤلفه‌های قدرت را به درستی شناخته است.

پنجاه سال قبل، وقتی متن مکتوب سخنرانی شادروان استاد مجتبی مینوی را در دانشگاه مشهد خواندم، در آغاز آن یکی دو جمله نظرم را جلب کرد: [اگر از بنده بپرسند درخشنده‌ترین دوره‌ی تاریخ ملت ایران کدام است؟ عرض خواهم کرد که بر حسب آثار و اسناد و مدارک به‌جا مانده، مسلماً دوره‌ی ما بین ۳۵۰ و ۵۰۰ هجری است.] این دو جمله‌ی استاد مینوی مرا بر آن داشت که اولا چهره‌های درخشان فرهنگی را که در این یک قرن و نیم از میان ایرانیان برخاسته‌اند بشناسم، ثانیاً عواملی را که ظهور آن چهره‌های درخشان، معلول آن عوامل بوده مشخص کنم.

فیلمی از برسام یافته، تنها پسر ساسان یافته (ساسی مانکن) امروز صبح از لندن در فضای مجازی منتشر شد. «سایه، مادر برسام اجازه نمیده که برسام ترانه های باباشو گوش بده!»

هرساله در فصل زمستان، شهر آبادان میزبان کاکائی‌هایی مهاجر است که از مناطق سردسیر مهاجرت کرده اند و در مسیر سفرشان چند روزی را در جنوب ایران سپری می‌کنند.

امیر نوری این عکس را در صفحه شخصی خود منتشر کرد

رکنا: بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی قدیمی از خود از انجام عمل بینی اش ابراز پیشمانی کرد.
در آزمایشی که با استفاده از ام‌آر‌آی انجام شده مشخص شد که علاقه ما به داشتن پایان خوش به قسمتی از مغز برمی‌گردد. تصمیم‌گیری درباره این مساله که نتیجه کلی از دیدن پایان خوش برای ما مهم باشد یا نه به عوامل مختلفی بستگی دارد.

دیگر عناوین