یادگار امام (ره) گفت: جامعه به امید رفع مشکلات خودش به فرد خاصی اعتماد کرده است. در این راه، حق و حقیقت نقطه ای است که می تواند راهگشا و گره گشا باشد و مسیر را به سمت تعالی باز و هموار کند.

حضور حماسی و شورانگیز در انتخابات ۲۸ خرداد، صفحه‌ی درخشان دیگری بر افتخارات شما افزود. در میانه‌ی عواملی که هریک به‌گونه‌ئی میتوانست مشارکت در انتخابات را کم‌رنگ کند، مناظر چشم‌نوازِ اجتماعات شما در مراکز رأی‌گیری در سراسر کشور، نشانه‌ی آشکاری از عزم راسخ و دلِ امیدوار و دیده‌ی بیدار بود.

شما ببینید اصالتها را ببینید ایرانی و عربی را شما انتخاب کنید عرب یا ایرانی


کمبودها، کاستی‌ها و اشتباهات کم‌ نبوده و نیستند، و من به سهم خود شرمنده سختی‌ها و ناروایی‌هایی هستم که کام مردم را تلخ کرده است / مردم ایران همیشه «پدیده» بوده‌اند و «فرصت» آفریده‌اند. امیدوارم در انتخابات ۱۴۰۰ نیز مردم فرصت تازه‌ای برای حرکت به سوی ایرانی آباد،‌ آزاد و توسعه‌یافته خلق کنند.

روزنامه کیهان نوشت: شورای نگهبان خود اذعان دارد مثل هر نهاد و دستگاه حکومتی دیگر مصون از خطا نیست، اما اکنون مردم باید با عبور از تعارضات سیاسی موجود، افق جدیدی را فراروی خود ترسیم و با انتخابی مدبرانه و آگاهانه راه‌حل مشکلات کشور را هموار کنند.


مناظره سوم میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۷ با موضوع کلی «دغدغه‌های مردم» روی آنتن خواهد رفت.

سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در توئیتی از نحوه و مدت زمان مناظره‌ها و صداوسیما انتقاد کرد.

تاریخ نشان می‌دهد که به نفع خود چین است که امکان ایجاد خودمختاری منطقه‌ای در این کشور را به وجود آورد و تمرکز کمتر بر کشور به عنوان یک کل منسجم را بپذیرد. به طور کلی، هر چه چین بیشتر متمرکز شود، بیشتر رنج خواهد برد. اما اگر تصمیمات در مورد سیاست‌ها و نهاد‌ها بر اساس یک اجماع تقریبی بین ناظران تیزبین که در مورد تقلید از اقدامات و آزمایش های مناطق موفق مشکلی ندارند، اتخاذ شود، چین پیشرفت خواهد کرد.

امام جمعه مشهد گفت: باید توجه داشته باشیم همان اتفاقی که زمان امام صادق(ع) افتاد زمان ما هم می‌افتد اگر با وجود این همه شهید، باز با بی‌بصیرتی رأی داده شود و مردم بیدار نباشند وضع به همان صورت در خواهد آمد، با این وجود انقلاب اسلامی مانند انقلاب امام صادق(ع) مصادره می‌شود.

منصور حقیقت‌پور بیانات رهبر انقلاب درباره ظلم به برخی از رد صلاحیت‌شدگان را نوعی حکم حکومتی و خطاب به شورای نگهبان خواند و گفت که مطالبه رهبر انقلاب درباره جبران جفای روا شده به برخی رد صلاحیت‌شدگان نباید روی زمین بماند.


دیگر چیزی به مهم‌ترین و جنجالی‌ترین رقابت سیاسی کشور باقی نمانده و کم‌تر از یک ماه دیگر ۲۸ خرداد ماه روز موعود فرا می‌رسد تا تمامی مردم برای مهم‌ترین اتفاق سیاسی کشور تصمیم گیری کنند.

راه حل اسرائیل در معضل کنونی، دیگر حضور دائمی و ادامه اشغال سرزمینهای مقدس نیست، بلکه بهترین راه حل، توقف تجاوزها و حملات در قدس، توقف تلاشها برای یهودی سازی و عملیات شهرک سازی است. این راه حل می تواند با تصمیمی از سوی دولت جدید آمریکا مبنی بر منصرف شدن از انتقال پایتخت اسرائیل به قدس و به رسمیت شناختن آن بعنوان محل سفارت آمریکا در سرزمینهای اشغالی، باشد.

اصلاح‌طلبان باید ممنون شورای نگهبان باشند؟ / حسین شریعتمداری: شورای نگهبان با ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلبان به آنها خدمت کرد

عبدالناصر همتی عصر سه شنبه در نشست فعالان فضای مجازی و نخبگان اظهار داشت: صداوسیما فیلم مستند انتخاباتی من را پخش نکرد؛ اشکالی ندارد، من خودم مستقیم با مردم صحبت می کنم. وی افزود: فیلمم را در شبکه های اجتماعی پخش خواهم کرد.


رئیس ستاد انتخابات شورای وحدت اصولگرایان در تهران در خصوص ویژگی‌های شهردار آینده پایتخت گفت: شهردار تهران باید دارای ویژگی‌هایی مانند رویکرد اجتماعی، علم مدیریت و تخصص باشد که رستم قاسمی، سردار دهقان، سعید محمد و بذرپاش دارای این ویژگی‌ها بوده و گزینه‌ ما هستند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در جنگ ۱۲ روزه اثبات شد که فلسطینی‌های قهرمان باید در فکر اداره کل سرزمین خود باشند و رژیم صهیونیستی نیز باید از الان به فکر ترک این سرزمین باشد.

دیگر عناوین