جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در ادامه اشتباهات کلامی خود طی سخنرانی‌اش در کاخ سفید هنگام گفتن «مرا انتخاب کنید…»، در نام‌بردن از قرن جاری میان «قرن بیستم» و «قرن بیست و یکم» به اشتباه افتاده و سپس خطای کلامی خود را تصحیح کرد.
یوسف سلامی خبرنگار صداوسیما در مصاحبه سرپایی با اسماعیلی وزیر ارشاد از او درباره اعزام به غزه پرسید و گفت: «ما آماده هستیم ان‌شالله بریم غزه، امکانش هست؟» و وزیر ارشاد پاسخ می‌دهد: «بله حتما. خداوند ان‌شالله نصیب کنه، اون دنیا هم شفاعت ما را بکنید!»


برنامه تلویزیونی "تاک" با اجرای داریوش کاردان و کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم نوابی‌نژاد در ایام نوروز هر شب روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

شرکت‌کننده مسابقه تلویزیونی شبکه ایران‌کالا،سوتی جالب و خنده‌داری داد که باعث تعجب سامان گوران،مجری برنامه،شد./صداوسیما

رسانه‌های جهان، تصاویری از چرت زدن رئیس جمهور آمریکا در افتتاحیه اجلاس تغییرات آب و هوایی گلاسکو منتشر کردند. منبع: خبرگزاری صدا و سیما

در ادامه کارهای عجیب بایدن، رئیس جمهور آمریکا در کف دست سرفه کرده و سپس تلاش می‌کند با ارواح دست دهد. منبع: توئیت پرس

آنتونی بلینکن که به برلین سفر کرده است در یک کنفرانس خبری مشترک با هایکو ماس، همتای آلمانی خود، گفت: «من نمی‌خواهم تاریخی در این زمینه تعیین کنم ولی داریم به نقطه‌ای نزدیکتر می‌شویم که بازگشت به برجام آن منافعی که از این توافق انتظار می‌رود را برآورده نمی‌کند».