خدا حافظ عشق ما ..............

دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک با قبول ۲ شکست پیاپی مقابل آرون بروکس پدیده ۲۳ ساله کشتی آمریکا، ناباورانه حضور در المپیک پاریس را از دست داد تا با خاطره ای تلخ از المپیک خداحافظی کند. دیوید تیلور به عنوان رقیب سنتی حسن یزدانی طی سال های اخیر، ۵ مرتبه موفق به شکست یزدانی شده بود و یک مرتبه نیز تن به شکست داده بود. ناکامی تیلور در راهیابی به المپیک پاریس در حالیست که حسن یزدانی نیز پس از جراحی کتف برای رسیدن به المپیک ماه ها دور از میادین است و برای حضور در المپیک باید از سد کامرتن قاسمپور بگذرد.

هیات بین‌المللی فدراسیون فوتبال (IFAB) رسما آزمایش کارت آبی در فوتبال را تایید کردند.بگومگوی عجیب خیابانی و خداداد عزیزی بر سر انتخاب بهترین بازیکنِ بازی ایران و سوریه بالا گرفت.

عصبانیت شدید و منشوری قلعه‌نویی روی اشتباهات عجیب مدافعان تیم ملی را مشاهده می نمایید.

خوشا بحال آسیا که از بحث دریای سرخ و تنگه بالمندب و بندر ایلات اسراییل و کوهستانهای پاکستان و اربیل عراق دور شده و دارد فوتبال می بیند

بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان به مقام شهدای حمله تروریستی کرمان ادای احترام کردند.

امروز چهار رقابت فوتبالی از لیگ‌های برتر خلیج فارس و انگلیس برگزار می‌شود.

یک برسی اجمالی از سه تیم صدر جدول

سرمربی استقلال می‌گوید که بخاطر ساده لوحی آنها بوده است که در قضیه سقف بودجه، سرشان کلاه رفته است.
در هفته سی‌ام لیگ برتر، پرسپولیس برابر نساجی به پیروزی ۴ بر صفر رسید و برای هشتمین بار قهرمان لیگ برتر شد. با پیروزی سه تیم بالای جدول در هفته آخر، پرسپولیس با ۶۶ امتیاز، سپاهان با ۶۵ امتیاز و استقلال با ۶۲ امتیاز در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.دیدار دوم مرحله گروهی گروه E جام جهانی قطر، دو تیم اسپانیا و آلمان برابر هم به میدان رفتند

واقعا مسئله اینجاست که آیا نماینده اردبیل، نماینده مردم این شهر در مجلس است یا اینکه سخنگوی دولت؟ او چطور خودش را نماینده مردم این شهر توصیف کرده و بعد به‌راحتی درباره مرگ یک جوان چنین اظهارات عجیبی را بیان می‌کند.

دیگر عناوین