گفتنی است آنچه سعید محمد درباره سابقه سرلشگری خود گفته است اندکی عجیب به نظر می رسد. درجه نظامی وی چنانکه در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنیم سرتیپ دوم است. مشخص نیست محمد بر چه مبنایی مدعی شده است ۸ سال سابقه سرلشگری دارد.

جانشین رئیس سازمان در امور بین‌الملل و سرمایه‌گذاری خارجی درباره شرایط کسب اقامت ایران با خرید سهام گفت: به سرمایه‌گذاران خارجی که مبلغ ۲۵۰ هزار دلار (یا معادل آن ارز‌های دیگر مورد قبول بانک مرکزی) را با خرید سهام یا دیگر محصولات در بازار سرمایه سرمایه‌گذاری کنند مجوز اقامت پنج ساله تعلق می‌گیرد.

با شروع فصل گرما و عطش سدها در پی کاهش بارندگی ها در ایران، زمزمه بحران آب و کمبود منابع آبی به گوش می رسد، هرچند که طبق گفته های معاون راهبردی و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برنامه ای برای جیره بندی آب در نظر گرفته نشده اما بیش از ۲۶۰ شهر امسال با تنش آبی مواجه خواهند بود.

نويسندگان طرح و تصويب‌كنندگان آن ذره‌اي تامل نمي‌كنند كه به جاي تخصيص اين همه امكانات براي ازدواج و فرزندآوري كه عموما هم نسيه و بي‌فايده است، اگر فرزندآوري را شغل تعريف نمي‌كردند و براي پدران و مادران و جوانان شغل ايجاد مي‌كردند، خودشان بلد هستند كه ازدواج كنند و فرزند بياورند.

سرنا_مهوش وقاری در برنامه فرمول یک حرف‌های جالبی درباره همسرش زنده‌یاد محسن قاضی‌مرادی گفته بود.

در این کارخانه زنان و دختران در اسارت نگهداری می‌شوند تا بچه به دنیا آورند؛ بچه‌هایی که غیرقانونی به فرزندخواندگی گرفته می‌شوند؛ به تکدیانِ خیابانی یا کودکانِ کار تبدیل می‌شوند؛ به عنوان کارگرانِ جنسی قاچاق می‌شوند یا بر اساسِ چند گزارش، در مراسمِ آیینی به قتل می‌رسند.

جهانگیری: یکی از اصلی‌ترین مسائل کشور این است که دستگاهی حاضر به پاسخگو بودن در یک مرجع دیگر نیست/ گاهی هزینه‌های حیثیتی، اقتصادی و امنیتی عدم پاسخگویی افراد و دستگاه‌‌ها برای کشور فاجعه بار است

رییس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار رسیدگی فوری دستگاه قضا به شهادت دو تن از محیط‌بانان استان زنجان شد.

امروز خاورمیانه همچنان درگیر تنش است و حتی بر شدت رقابت ها افزوده شده است، شرق مدیترانه، شمال آفریقا و شاخ این قاره تبدیل به میدان بازی جدیدی شده، قره باغ در شرایط ناآرامی قرار دارد، شرق آسیا عرصه رقابت چین و آمریکا است، جنوب آسیا همچنان در رنج زخم کهنه دهلی و اسلام آباد به سر می برد و حتی وضع آمریکا لاتین هم تعریفی ندارد، نکته اصلی این که در تمامی این رقابت های ژئوپلتیکی رد پای کشورهایی یکسان دیده می شود.

رکنا: مرگ آزاده نامداری را می توان یکی از مرموزترین صحنه هایی دانست که تیم جنایی پلیس و دادستانی با آن روبرو شدند.

رکنا: بهاره رهنما با انتشار متنی اعلام کرد روش هواپونوپو دارد و با دنیا آشتی کرده است.

یادگار امام با تأکید بر اینکه عید باید موطن رفع کینه ها و موعد زدودن دشمنی ها باشد، گفت: عید وقت شستن دل ها و عبور از گذشته ها است و این امر هم در مقیاس فردی، هم جمعی و هم ملی و بین المللی است.

رییس دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به سفر اخیر پاپ به عراق و دیدار با آیت الله سیستانی مرجع تقلید شیعیان جهان، گفت: این دیدار یک هدیه الهی به اسلام و جهان تشیع بود.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان طبس با اشاره به وضعیت حاد و بحرانی کشاورزان و دامداران منطقه بواسطه خشکسالی و کاهش بارندگی‌ها گفت: در صورت حمایت نشدن کشاورزان از سوی دولت و عدم تامین خسارت‌ها اغلب اهالی ناگزیر به فروش زیر قیمت دام و مزارع خود و مهاجرت به حاشیه شهرها خواهند شد.

خطیب نماز جمعه مشهد، با بیان اینکه مدیری انتخاب کنید که به سوی دشمن دست دراز نکند، گفت: هر چه وابستگی ما به نفت کمتر شود، دشمن بیچاره‌تر می‌شود و ما هم بیشتر روی پای خودمان می ایستیم، مقام معظم رهبری تمام توضیحات لازم را داده اند، به دنبال مدیری بروید که آن نسخه را عمل کند.

علی نقیان می‌گوید: حریم خصوصی انسان از آنجا که با فرهنگ و روابط قدرت آمیخته است، دیگر کاملا شخصی نیست و همواره ردپایی از گفتمان­های سیاسی حاکم بر جامعه را در خود نهفته دارد. نمود "امر سیاسی" صرفا به نهادها، سازمان­ها و تصمیم­‌گیری‌­های دولتی محدود نمی­‌شود بلکه ته جیب­ آدم­‌ها، در ساختار خانوادگی‌شان، در دسترسی آنها به حوزه عمومی و حتی در کنج خانه­‌ها، اتاق­‌های خواب و آشپزخانه­‌های کوچک­شان نیز رخ داده و نمودی قدرتمند دارد.

رکنا: زندگی هولناک زنان کارتن خواب در کمربندی سبزوار قلب هر بیننده ای را به درد می آورد.

سخنگوی قوه قضاییه به اظهارات رییس‌جمهور درباره احضار وزیر ارتباطات واکنش نشان داد.

بعد از اظهاراتی درمورد رئیس‌جمهور در برنامه زاویه شبکه چهار تلویزیون که منجر به ایجاد حواشی بسیاری شد عده‌ای معتقدند که باید قوه‌قضاییه بعنوان مدعی‌العموم به این موضوع ورود کند؛ اما براساس قانون دادستان نمی‌تواند بدون اعلام شکایت از ناحیه شاکی خصوصی دستور تعقیب و رسیدگی صادرکند.

امیر دریادار رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح خبر داد که پرونده سیلی خوردن سرباز در تهران در دست بررسی است.

دیگر عناوین


بدون تبلیغ