مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اعلام کرد: در پی انتشار ویدئویی از برخورد دور از شئونات اخلاقیِ مأمور، او بازداشت و در اختیار بازرسی قرار گرفت و معلق از خدمت شد.

این دختر بدحجاب، خانم بی حجاب یا در هر حال آن عزیزی که روسری از سر برمی دارد، باید آگاه باشد که در حال همکاری با دشمنی است که نه فقط اسلام عزیز بلکه خاک پاک این کشور را هم نشانه گرفته است.


کاظم صدیقی گفت: در تاسیس موسسه غفلتی صورت گرفت که این غلفت از ناحیه من بود، نباید اعتماد می‌کردم، از اعضای موسسه آگاهی نداشتم و از وقوع غفلت در محضر خداوند استغفار می‌کنم و از مردم با همه وجودم عذرخواهی می‌کنم.


به نظر من مهمترین چیز حفظ هویت زنان، هویت زنان خدشه‌دار، پایمال و لگدکوب فساد و سودآوری می‌شود. اگر ما در جامعه خود سعی می‌کنیم بعضی از موارد مانند حجاب را حفظ کنیم برای این هست که بانوان بهتر بتوانند در جامعه فعال باشند و مورد تجاوز قرار نگیرند و حریم‌هایی برای زن نگه داریم که از آزار جنسی و خشونت حفظ شوند. کاش بتوانیم در رفتار‌هایی که در سطح جهان در رابطه با زنان صورت می‌گیرد تجدید نظر کنیم.

در آخرین روز امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم، پرسشنامه‌ای که بخشی از آن به مسائل سیاسی و دینی و نظر سنجی از دانش‌آموزان اختصاص داشت، توزیع شد. این کار با حواشی بسیاری همراه بود و برخی آن را مصداق نقض حریم خصوصی نوجوانان می‌دانند. مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش این نظرسنجی را بزرگ‌ترین پیمایش دانش‌آموزی کشور دانسته که براساس شاخص‌های مصوب اسناد فرادستی وزارت آموزش و پرورش انجام شد.

آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور در جمع مسئولان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که از برخی رفتارها مثل عمامه پرانی غصه به دل راه نمی دهیم، گفت: در جانفشانی هم عمامه ما کفن ماست، بنابراین هر چند ضعف هایی وجود دارد اما به دنبال رفع این ضعف ها هستیم چرا که نهاد روحانیت باید در همه جا پرچمدار فکر و فرهنگ باشد و نقش آفرینی کند.

خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه ائمه‌جمعه باید مراقب خطبه‌ها و اظهارنظرهایشان و نمایندگان و مسئولان دولت در تریبون‌ها مراقب حرف‌هایشان باشند گفت: مسئله تقویت اراده ملی برای پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی در برابر جنگی است که از طرف دشمن در حال انجام است و دشمن برای ایجاد گسل‌های داخلی سرمایه‌گذاری کرده است.

رئیس دادگستری شهرستان ساوه از دستگیری ضارب یک روحانی در شهرستان ساوه خبر داد.

احمد خاتمی گفت: رواج بی حجابی از تبعات اغتشاشات اخیر است در حالی که حجاب حکم خدا است. در جلسه‌ای که رئیس جمهور حضور داشتند اعلام کردیم سر می‌دهیم اما نمی‌گذاریم حکم حجاب که در ۱۰ آیه از قرآن کریم آمده بر روی زمین بماند.

در اربعین سید و سالار شهیدان، حسینیه امام خمینی(ره) میزبان هیئت‌های دانشجویی بود و دانشجویان عزادار در حضور رهبر انقلاب اسلامی همنوا با زائران کربلای معلّی یکپارچه ندای «لبیک یا حسین» سر دادند.

کد خبر 1648684

رییس کل بانک مرکزی در نشست هم اندیشی عفاف و حجاب گفت: ما در بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور وظیفه خود می‌دانیم که در این زمینه با جدیت گام برداریم. وی افزود: دستورالعمل‌ها و مقرراتی که از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر به بانک مرکزی ابلاغ شده، به شبکه بانکی کشور نیز اعلام و اطلاع رسانی شده، اما این فقط مقدمه کار است که با جدیت، پیگیری می‌شود.

همشهری انلاین نوشت: رئیس فراکسیون روحانیت مجلس گفت: مردم باید خودشان هزینه سفر به حج را تامین کنند اگر ندارند واجب نیست که به حج بروند. یک زائر باید بتواند امکانات مکه رفتن را داشته باشد اگر نمی تواند لازم نیست خود را با گرفتن وام یا قرض به زحمت بیاندازد.

نیاز به دعا و نیایش انسان در کجا و چگونه برآورده می شود؟ آیا فیلسوفان اهل نیایش و دعا هستند؟

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص ورزشگاه رفتن زنان معتقد است تفاوتی میان ورزشگاه رفتن زنان با حضور زنان در جامعه تفاوتی وجود ندارد؛ مسئله مدیریت محیط است.

ظهور حضرت مهدى(عج)، شکوفاترین فصل تاریخ انسانیت است؛ دورانى که وعده‌هاى خداوند درباره خلافت مؤمنان و امامت مستضعفان و وارثت صالحان تحقق مى‌یابد و جهان با قدرت الهى آخرین پرچمدار عدالت و توحید، صحنه شکوه مندترین جلوه‌هاى عبادت پروردگار مى‌شود.

برنامه "عطر عاشقی" شبکه پنج سیما،جمعه 12 شهریورماه به مناسبت شهادت امام سجاد (ع)به تبیین و بررسی موضوع نقش امام سجاد (ع) در تبیین فرهنگ ظهور می پردازد.

حقوق بشر در کربلا...امروزه در سال 2021 مفهوم حقوق بشر از پر کاربرد ترین مفاهیم است و به دنبال آن است که بشر در یک چارچوب انسانی به زندگی خود ادامه دهد

دیگر عناوین