سرنا_مهوش وقاری در برنامه فرمول یک حرف‌های جالبی درباره همسرش زنده‌یاد محسن قاضی‌مرادی گفته بود.

در این کارخانه زنان و دختران در اسارت نگهداری می‌شوند تا بچه به دنیا آورند؛ بچه‌هایی که غیرقانونی به فرزندخواندگی گرفته می‌شوند؛ به تکدیانِ خیابانی یا کودکانِ کار تبدیل می‌شوند؛ به عنوان کارگرانِ جنسی قاچاق می‌شوند یا بر اساسِ چند گزارش، در مراسمِ آیینی به قتل می‌رسند.

جهانگیری: یکی از اصلی‌ترین مسائل کشور این است که دستگاهی حاضر به پاسخگو بودن در یک مرجع دیگر نیست/ گاهی هزینه‌های حیثیتی، اقتصادی و امنیتی عدم پاسخگویی افراد و دستگاه‌‌ها برای کشور فاجعه بار است

رییس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار رسیدگی فوری دستگاه قضا به شهادت دو تن از محیط‌بانان استان زنجان شد.

امروز خاورمیانه همچنان درگیر تنش است و حتی بر شدت رقابت ها افزوده شده است، شرق مدیترانه، شمال آفریقا و شاخ این قاره تبدیل به میدان بازی جدیدی شده، قره باغ در شرایط ناآرامی قرار دارد، شرق آسیا عرصه رقابت چین و آمریکا است، جنوب آسیا همچنان در رنج زخم کهنه دهلی و اسلام آباد به سر می برد و حتی وضع آمریکا لاتین هم تعریفی ندارد، نکته اصلی این که در تمامی این رقابت های ژئوپلتیکی رد پای کشورهایی یکسان دیده می شود.

رکنا: مرگ آزاده نامداری را می توان یکی از مرموزترین صحنه هایی دانست که تیم جنایی پلیس و دادستانی با آن روبرو شدند.

رکنا: بهاره رهنما با انتشار متنی اعلام کرد روش هواپونوپو دارد و با دنیا آشتی کرده است.

یادگار امام با تأکید بر اینکه عید باید موطن رفع کینه ها و موعد زدودن دشمنی ها باشد، گفت: عید وقت شستن دل ها و عبور از گذشته ها است و این امر هم در مقیاس فردی، هم جمعی و هم ملی و بین المللی است.

رییس دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به سفر اخیر پاپ به عراق و دیدار با آیت الله سیستانی مرجع تقلید شیعیان جهان، گفت: این دیدار یک هدیه الهی به اسلام و جهان تشیع بود.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان طبس با اشاره به وضعیت حاد و بحرانی کشاورزان و دامداران منطقه بواسطه خشکسالی و کاهش بارندگی‌ها گفت: در صورت حمایت نشدن کشاورزان از سوی دولت و عدم تامین خسارت‌ها اغلب اهالی ناگزیر به فروش زیر قیمت دام و مزارع خود و مهاجرت به حاشیه شهرها خواهند شد.

خطیب نماز جمعه مشهد، با بیان اینکه مدیری انتخاب کنید که به سوی دشمن دست دراز نکند، گفت: هر چه وابستگی ما به نفت کمتر شود، دشمن بیچاره‌تر می‌شود و ما هم بیشتر روی پای خودمان می ایستیم، مقام معظم رهبری تمام توضیحات لازم را داده اند، به دنبال مدیری بروید که آن نسخه را عمل کند.

علی نقیان می‌گوید: حریم خصوصی انسان از آنجا که با فرهنگ و روابط قدرت آمیخته است، دیگر کاملا شخصی نیست و همواره ردپایی از گفتمان­های سیاسی حاکم بر جامعه را در خود نهفته دارد. نمود "امر سیاسی" صرفا به نهادها، سازمان­ها و تصمیم­‌گیری‌­های دولتی محدود نمی­‌شود بلکه ته جیب­ آدم­‌ها، در ساختار خانوادگی‌شان، در دسترسی آنها به حوزه عمومی و حتی در کنج خانه­‌ها، اتاق­‌های خواب و آشپزخانه­‌های کوچک­شان نیز رخ داده و نمودی قدرتمند دارد.

رکنا: زندگی هولناک زنان کارتن خواب در کمربندی سبزوار قلب هر بیننده ای را به درد می آورد.

سخنگوی قوه قضاییه به اظهارات رییس‌جمهور درباره احضار وزیر ارتباطات واکنش نشان داد.

بعد از اظهاراتی درمورد رئیس‌جمهور در برنامه زاویه شبکه چهار تلویزیون که منجر به ایجاد حواشی بسیاری شد عده‌ای معتقدند که باید قوه‌قضاییه بعنوان مدعی‌العموم به این موضوع ورود کند؛ اما براساس قانون دادستان نمی‌تواند بدون اعلام شکایت از ناحیه شاکی خصوصی دستور تعقیب و رسیدگی صادرکند.

امیر دریادار رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح خبر داد که پرونده سیلی خوردن سرباز در تهران در دست بررسی است.

صالحی در تذکر شفاهی دانشگاه آزاد به میزان بودجه سالانه اش از بنیاد شهید طلبکار است

امام جمعه مشهد گفت: دین مداری یک جریان اجباری و الزامی نیست با بخشنامه و دستورالعمل و فرماندهی این مسائل درست نمی‌شود، دین مداری مبتنی بر باورهای دینی و و قدرت فطریات مذهبی و انسانی انسانهاست.دیگر عناوین


بدون تبلیغ