طبیعت یک درمانگر قوی برای همه انسان‌ها محسوب می‌شود. وجود گل‌های آپارتمانی در محیط زندگی ارتباط ما را با طبیعت حفظ می‌کند و مزایای بسیاری را برای سلامت جسم و روان ما به همراه خواهد داشت. در میان گیاهان آپارتمانی گیاهان غول پیکر یا درختان آپارتمانی بیش از گیاهان کوچک جثه می‌توانند تداعی کننده طبیعت خارج از منزل باشند.

رکنا: تست تشخیص شخصیت یکی از پرطرفدار ترین تست های روانشناسی است .اگر شما هم طرفدار آن هستید خواندن مطلب زیر را به شما توصیه می‌کنیم.

ایران نوشت:کلاغ‌های دزد که ساندویچ و غذای مشتریان رستوران را از آن‌ها می‌دزدند برای مردم آلاسکا دردسرساز شدند.

نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد ابرهای خاکستر و گاز که در عرض کمتر از چند دقیقه آسمان شهر پمپئی در روم باستان را فرا گرفته‌اند، باعث اصلی مرگ ساکنان آن بوده‌اند.

رکنا: شما فکر می‌کنید تحریریه یک رسانه حوادثی یک سال را چطور سپری می کند؟با تنش و خشونت ؟آفرین!صد در صد اشتباه فکر کردید!

جو بایدن برای نخستین بار به عنوان رئيس جمهوری آمریکا در یک پیام برای نوروز، فرا رسیدن این عید را شادباش گفت و تاکید کرد که آینده‌ای بهتر در راه است.

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:یک مرد آمریکایی که به دلیل مشکلات قلبی به وسیله اورژانس به بیمارستان منتقل شده بود به جای عمل آنژیوگرافی اورژانسی، سزارین شد.

عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه فرهنگ و هویت ایرانی امکان جمع‌بندی با مدرنیته را ندارد، یادآور شد: ایران وقتی وارد قرن چهاردهم هجری شمسی شد که به شدت ضعیف، تحقیر شده و فاقد عناصر قدرت بود و امروز در مقطعی وارد قرن پانزدهم می‌شود که قدرتمند است و مؤلفه‌های قدرت را به درستی شناخته است.

پنجاه سال قبل، وقتی متن مکتوب سخنرانی شادروان استاد مجتبی مینوی را در دانشگاه مشهد خواندم، در آغاز آن یکی دو جمله نظرم را جلب کرد: [اگر از بنده بپرسند درخشنده‌ترین دوره‌ی تاریخ ملت ایران کدام است؟ عرض خواهم کرد که بر حسب آثار و اسناد و مدارک به‌جا مانده، مسلماً دوره‌ی ما بین ۳۵۰ و ۵۰۰ هجری است.] این دو جمله‌ی استاد مینوی مرا بر آن داشت که اولا چهره‌های درخشان فرهنگی را که در این یک قرن و نیم از میان ایرانیان برخاسته‌اند بشناسم، ثانیاً عواملی را که ظهور آن چهره‌های درخشان، معلول آن عوامل بوده مشخص کنم.

فیلمی از برسام یافته، تنها پسر ساسان یافته (ساسی مانکن) امروز صبح از لندن در فضای مجازی منتشر شد. «سایه، مادر برسام اجازه نمیده که برسام ترانه های باباشو گوش بده!»

هرساله در فصل زمستان، شهر آبادان میزبان کاکائی‌هایی مهاجر است که از مناطق سردسیر مهاجرت کرده اند و در مسیر سفرشان چند روزی را در جنوب ایران سپری می‌کنند.

امیر نوری این عکس را در صفحه شخصی خود منتشر کرد

رکنا: بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی قدیمی از خود از انجام عمل بینی اش ابراز پیشمانی کرد.
در آزمایشی که با استفاده از ام‌آر‌آی انجام شده مشخص شد که علاقه ما به داشتن پایان خوش به قسمتی از مغز برمی‌گردد. تصمیم‌گیری درباره این مساله که نتیجه کلی از دیدن پایان خوش برای ما مهم باشد یا نه به عوامل مختلفی بستگی دارد.


رکنا: براساس گزارش روزنامه دیلی میل انگلیس، دونالد ترامپ هنگامی که راهی بیمارستان نظامی والتر رید در مریلند شده بود تا تحت درمان به دلیل ابتلا به کرونا قرار بگیرد خطرناک‌ترین کیف جهان را همراه خود برد.

رکنا: کار برای کودک مثل یک آه بلند و عمیق در جریان پر آشوب زندگی روزمره است و اجراء برنامه برای بزرگسالان همانند شنا کردن در حوضچه ی با هجوم موج های بلند و‌ کوتاه که واقعی و‌ ملموس در جریان هستند که چه بخواهی و چه نخواهی نفس کشیدن در لحظه به لحظه آن گریزی نیست. گیتی خامنه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی رکنا از تفاوت کار برای کودکان و بزرگسالان گفت.

دیگر عناوین


بدون تبلیغ